menu
FCAR F6 PLUS
aktualizacja 2 lata w cenie

FCAR F6 Plus

Zaawansowany tester diagnostyczny FCAR F6 PLUS do pojazdów osobowych i dostawczych

Tester FCAR F6 PLUS to optymalne rozwiązanie dla każdego serwisu samochodowego i nie tylko. Oprogramowanie zapewnia dostęp do diagnostyki ponad 80 marek pojazdów osobowych i dostawczych. Tester umożliwia szybkie przeskanowanie wszystkich sterowników w pojeździe, automatycznie odczytuje numer VIN i dane samochodu, oraz oferuje bardzo zaawansowane funkcje serwisowe na poziomie urządzeń OE.

Oprogramowanie zostało przetłumaczone na język polski.

Po upływie okresu bezpłatnej aktualizacji oprogramowanie nie blokuje się i dalej można w pełni korzystać z urządzenia na ostatniej wgranej wersji. Cena aktualizacji testera F6 Plus na zasadzie "uzupełnienie pominiętych wersji + rok do przodu" to 1690 złotych netto.

3900 cena netto
jak kupic?

Tester diagnostyczny FCAR F6 PLUS

Model testera FCAR F6 PLUS posiada czytelny 8-io calowy wyświetlacz oraz wygodną i solidną obudowę odporną na uszkodzenia. Oprogramowanie udostępnia szereg przydatnych funkcji m.in. diagnostykę pinów EOBD, słownik kodów błędów, raporty i wydruki diagnostyczne, łączność bezprzewodową, aktualizacje online oraz wiele więcej. Wśród głównych funkcji można wyróżnić również bezproblemową komunikację z ponad 98% sterowników na rynku. Wsparcie techniczne, w tym zdalna łączność bezprzewodowa z serwisem FCAR Polska bezpośrednio z pozycji urządzenia. Aktualizacje online wypuszczane średnio kilka razy w miesiącu gwarantując pokrycie diagnostyczne nawet najnowszych pojazdów. Funkcje na poziomie urządzeń OE, m.in. kodowania i konfiguracje sterowników, odczyt/zapis eeprom, kodowania online, adaptacje i resety, usuwanie danych z ECU oraz programowania.

Tester FCAR F6 PLUS Możliwości

Oprogramowanie diagnostyczne FCAR zapewnia dostęp do funkcji często zbliżonych do urządzeń OE. Wśród nich możemy wyróżnić: obsługę filtrów cząstek stałych (procedury wypalania, adaptacji, resety), kodowania kluczy i immobilizer-ów, rozbudowaną obsługę pojazdów hybrydowych i elektrycznych, pełen serwis automatycznych skrzyń, kalibracje zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę ADAS, kodowania tempomatów i wiele więcej.

Diagnostyka FCAR POLSKA Każdy szczegół ma znaczenie

Wybierając urządzenie FCAR F6 PLUS możesz liczyć na szereg dodatków m.in. ilustrowane instrukcje obsługi dostępne bezpośrednio na urządzeniu jak i w wersji papierowej. Dostęp do diagnostyki IVECO, które zostało opracowane specjalnie na zlecenie FCAR POLSKA. Dodatkowo do naszych urządzeń oferujemy 2 lata bezpłatnych aktualizacji po upływie których tester w żaden sposób się nie blokuje.

Testery FCAR to mądry wybór dla Ciebie i Twojego Serwisu.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ