menu
FCAR 7S
aktualizacja 1 rok w cenie

FCAR f7S LITE

Błyskawicznie szybki tester diagnostyczny FCAR LITE do pojazdów osobowych i dostawczych

Tester FCAR F7S LITE to prostsza wersja urządzenia F7S. Posiada oprogramowanie do pojazdów oobowych i dostawczych oraz 1 rok aktualizacji w cenie. W kwestii możliwości diagnostycznych, oprogramowanie na tych samych pojazdach, nie różni się od modelu F7S. Tester wyposażony jest w bezprzewodowy moduł połączeniowy EOBD.

Oprogramowanie zostało przetłumaczone na język polski.

Po upływie okresu bezpłatnej aktualizacji oprogramowanie nie blokuje się i dalej można w pełni korzystać z urządzenia na ostatniej wgranej wersji. Cena aktualizacji testera F7S LITE na zasadzie "uzupełnienie pominiętych wersji + rok do przodu" to 1690 złotych netto.

3250 cena netto
jak kupic?

Tester diagnostyczny FCAR F7S LITE

Model testera FCAR F7S LITE to cenowa rewelacja. Błyskawicznie szybki tablet o przekątnej 8 cali, bezprzewodowy moduł VCI Bluetooth oraz oprogramowanie w całości w języku polskim. Tester idealnie sprawdza się w środowisku warsztatowym. Automatyczny odczyt danych pojazdu oraz przeskanowanie sterowników. Możliwości diagnostyczne często zbliżone do poziomu urządzeń OEM. W cenie 1 rok aktualizacji.

Tester FCAR F7S LITE Wyposażenie

Urządzenie FCAR F7S LITE wyposażone jest w bezprzeowodowy moduł VCI Bluetooth oraz złącze EOBD. Tablet F7S LITE posiada 8 calowy ekran oraz 64GB pamięci. System operacyjny Android oraz 3GB RAM umożliwia błyskawiczną pracę w każdym warunkach. Bateria o pojemności 5000 mAh bez problemu wystarcza na cały dzień pracy urządzenia.

Diagnostyka FCAR POLSKA Każdy szczegół ma znaczenie

Posiadając urządzenie FCAR F7S możesz liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne serwisu FCAR. Ilustrowane instrukcje obsługi dostępne bezpośrednio na urządzeniu jak i w wersji papierowej. Najlepsze pokrycie języka polskiego, co czyni testery FCAR bezkonkurencyjnymi w swojej klasie. Zdalne połączenie z pomocą techniczną bezpośrednio z pozycji urządzenia. Dostęp do diagnostyki IVECO, które zostało opracowane specjalnie na zlecenie FCAR POLSKA.

Testery FCAR to mądry wybór dla Ciebie i Twojego Serwisu.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ