menu
FCAR 7S Pro
aktualizacja 2 lata w cenie

FCAR f7S Pro

Zaawansowany tester diagnostyczny FCAR F7S PRO do pojazdów osobowych i dostawczych z programowaniem Pass-Thru

Tester FCAR F7S PRO to jeden z najszybciej działających urządzeń do diagnostyki na rynku. Model F7S PRO to rozbudowana wersja urządzenia F7S, w której dodano adaptery i oprogramowanie służące do programowań online Pass-Thru. Bogata baza danych online umożliwia pobranie aktualizacji i zakodowanie wybranych sterowników. Pokrycie niemal 80 marek pojazdów osobowych i dostawczych wliczając pół-ciężarowe modele IVECO. Tester umożliwia szybkie przeskanowanie wszystkich sterowników w pojeździe, automatycznie odczytuje numer VIN i dane samochodu, oraz oferuje bardzo zaawansowane funkcje serwisowe często zbliżone do urządzeń OE.

Oprogramowanie zostało przetłumaczone na język polski.

Po upływie okresu bezpłatnej aktualizacji oprogramowanie nie blokuje się i dalej można w pełni korzystać z urządzenia na ostatniej wgranej wersji. Cena aktualizacji testera F7S PRO na zasadzie "uzupełnienie pominiętych wersji + rok do przodu" to 2190 złotych netto.

7650 cena netto, możliwy leasing
jak kupic?

Tester diagnostyczny FCAR F7S PRO

Model testera FCAR F7S PRO PASS-THRU to najlepszy wybór do diagnostyki pojazdów do 3,5tony. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz 10,1cala oraz zapewnia szybką i komfortową obsługę. Wśród głównych funkcji można wyróżnić bezproblemową komunikację z ponad 98% sterowników na rynku. Wsparcie techniczne, w tym zdalna łączność bezprzewodowa z serwisem FCAR Polska bezpośrednio z pozycji urządzenia. Aktualizacje online wypuszczane średnio kilka razy w miesiącu gwarantujące pokrycie diagnostyczne nawet najnowszych pojazdów. Funkcje na poziomie urządzeń OE, m.in. kodowania i konfiguracje sterowników, odczyt/zapis eeprom, adaptacje i resety, usuwanie danych z ECU oraz programowania.

Tester FCAR F7S PRO Możliwości

Oprogramowanie diagnostyczne FCAR zapewnia funkcjonalność często zbliżoną do urządzeń OE. Model F7S PRO oferuje pełne możliwości FCAR w tym aktualizacje online BMW. Wśród szeregu opcji możemy możemy wyróżnić: obsługę filtrów cząstek stałych (procedury wypalania, adaptacji, resety), kodowania kluczy i immobilizer-ów, rozbudowaną obsługę pojazdów hybrydowych i elektrycznych, pełen serwis automatycznych skrzyń, kalibracje zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę ADAS, kodowania tempomatów, zmiany eeprom i wiele więcej. Wersja FCAR F7S PRO dodatkowo oferuje programowania Pass-Thru z rozbudowanymi funkcjami online dostępnymi dla każdego użytkownika w standardowym abonamencie.

Diagnostyka FCAR POLSKA Każdy szczegół ma znaczenie

Posiadając urządzenie FCAR F7S Truck&Machinery możesz liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne serwisu FCAR. Ilustrowane instrukcje obsługi dostępne bezpośrednio na urządzeniu jak i w wersji papierowej.Zdalne połączenie z pomocą techniczną bezpośrednio z pozycji urządzenia. Dodatkowo do naszych urządzeń oferujemy 2 lata bezpłatnych aktualizacji po upływie których tester w żaden sposób się nie blokuje.

Testery FCAR to mądry wybór dla Ciebie i Twojego Serwisu.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ