menu
FCAR 7S-W
aktualizacja 2 lata w cenie

FCAR f7S Truck & Machinery

Tester diagnostyczny FCAR F7S Truck&Machinery to prawdopodobnie najszybszy i najbardziej uniwersalny na rynku tester przeznaczony do diagnostyki ponad 200 marek w tym pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, naczep, ciągników rolniczych, pojazdów osobowych, dostawczych i innych.

Tester FCAR F7S Truck&Machinery to wersja F7S rozbudowana o wszystkie licencje FCAR czyli TRUCK, MACHINERY, BUS, HEAVY DIESEL oraz AGRI. Oprogramowanie umożliwia rozbudowaną diagnostykę pojazdów ciężarowych, diagnostykę maszyn budowlanych, diagnostykę naczep oraz wybranych autobusów i maszyn rolniczych. Dodatkowo pozostawiono licencję na pojazdy osobowe i dostawcze czyniąc z urządzenia FCAR F7S Truck&Machinery jeden z najbardziej wszechstronnych testerów na rynku.

W zestawie z urządzeniem dołożono pełen zestaw adapterów do pojazdów ciężkich. Pokrycie diagnostyczne sięga ponad 200 marek wszystkich rodzajów pojazdów i systemów w tym IVECO, WABCO, ZF, JOHN DEERE, CATERPILLAR, LIEBHERR, MAN, DAF, HEW HOLLAND, VOLVO i wiele innych. Użytkownicy urządzeń F7S TRUCK&MACHINERY mogą liczyć na najwyższy poziom wsparcia i szkolenia z obsługi.

Oprogramowanie zostało przetłumaczone na język polski.

Po upływie okresu bezpłatnej aktualizacji oprogramowanie nie blokuje się i dalej można w pełni korzystać z urządzenia na ostatniej wgranej wersji. Cena aktualizacji testera F7S Truck&Machinery na zasadzie "uzupełnienie pominiętych wersji + rok do przodu" to 2790 złotych netto.

12900 cena netto, możliwy leasing
jak kupic?

Diagnostyka

Model FCAR F7S Truck&Machinery to wybór przeznaczony do diagnostyki pojazdów powyżej 3,5tony. Urządzenie posiada duży i czytelny wyświetlacz 10,1 cala oraz zapewnia szybką i komfortową obsługę. Aktualizacje online wypuszczane średnio kilka razy w miesiącu gwarantując pokrycie diagnostyczne nawet najnowszych pojazdów. Prosta i intuicyjna obsługa oraz funkcje auto- wyszukiwania pozwalają bezproblemowo połączyć się z pojazdem. Odporna na warunki ciężkie obudowa oraz walizka w formie torby/plecaka idealnie spełniają swoje zadanie w terenie. Tester FCAR F7S Truck&Machinery działa bez abonamentu a jako polski dystrybutor w standardzie zapewniamy 2 lata aktualizacji w cenie.

Funkcjonalność

Oprogramowanie diagnostyczne FCAR zapewnia funkcjonalność często zbliżoną do urządzeń OE. Model F7S Truck&Machinery oferuje pełne możliwości FCAR (otwarte wszystkie licencje diagnostyczne) w tym diagnostykę maszyn budowlanych HYUNDAI, CM VOLVO, NEW HOLLAND, ATLAS, BOBCAT, KAMATSU, CATERPILLAR, LIEBHERR, TAKEUCHI itd. , diagnostykę pojazdów ciężarowych i maszyn ciężkich BENZ TRUCK, SCANIA, MAN, DAF, IVECO, RENAULT TRUCK, VOLVO TRUCK, systemy HALDEX, WABCO, ZF i wiele więcej. Uwzględniając moduł diagnostyki ciągników rolniczych, pneumatycznych układów hamulcowych + modułów napędowych oraz ciężkich silników, dostępnych jest ponad 200 marek i producentów. Klienci zawsze mają możliwość zweryfikować pokrycie diagnostyczne obsługiwanej floty oraz poznać szczegółowe możliwości w poszczególnych systemach.

Wsparcie

Posiadając urządzenie FCAR F7S Truck&Machinery możesz liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne serwisu FCAR. Ilustrowane instrukcje obsługi dostępne bezpośrednio na urządzeniu jak i w wersji papierowej.Zdalne połączenie z pomocą techniczną bezpośrednio z pozycji urządzenia. Dodatkowo do naszych urządzeń oferujemy 2 lata bezpłatnych aktualizacji po upływie których tester w żaden sposób się nie blokuje.

Testery FCAR to mądry wybór dla Ciebie i Twojego Serwisu.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ