menu
FCAR FD405

Urządzenie do geometrii kół FCAR F405

Najnowocześniejsza technologia pomiarowa FCAR. Idealne rozwiązanie na podnośnik dwukolumnowy.

Urządzenie przez swój minimalistyczny rozmiar i montaż na podnośniku NIE ZAJMUJE ŻADNEGO MIEJSCA W WARSZTACIE!

Cechy ogólne

Całkowity brak konieczności kalibracji urządzenia. Głowice pomiarowe stale obserwują się nawzajem wykonując autokalibrację, dlatego ruchy i drgania podnośnika nie mają żadnego znaczenia.

Oprogramowanie w całości po polsku posiada bazę danych niemalże wszystkich pojazdów, a rozbudowany interfejs oferuje sporo zaawansowanych opcji jednocześnie zachowując maksymalną łatwość obsługi.

Montaż

FD405 montuje się na stałe na kolumnach podnośnika dwukolumnowego. Pomiar przez przetoczenie o zaledwie 15cm do tyłu i do przodu, daje nam dostęp do kompletnych wyników geometrii kół. Następnie dzięki specjalnemu oprogramowaniu możliwe jest podniesienie pojazdu (zwolnienie kół) i wykonanie dokładnej regulacji bezpośrednio na PODNOŚNIKU DWUKOLUMNOWYM. W tym modelu rozstaw kolumn podnośnika NIE MA ZNACZENIA, dlatego FD405 jest kompatybilne nawet z wąskimi podnośnikami śrubowymi!

FCAR FD405
32900 cena netto, możliwy leasing
jak kupic?

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ