menu
FCAR FD505

Urządzenie do geometrii kół FCAR FD505 5D ULTRA

Najnowocześniejsze urządzenie FCAR do pomiaru i regulacji geometrii kół. Pełna mobilność, precyzja i mininalizacja miejsca w serwisie.

FCAR FD505 to najmniejsze na rynku urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii kół wykorzystujące pasywne głowice pomiarowe. Dzięki swoim kompaktowym gabarytom urządzenie można wykorzystać nawet w niewielkich serwisach samochodowych. Ultra nowoczesna metoda pomiarowa pozwala na uzyskanie niezwłykłej prezycji +-0.02stopnia oraz zastosowanie na dosłownie każdym rodzaju podnośnika. Urządzenie można wykorzystać do współpracy z podnośnikiem dwukolumnowym, a pomiar i regulacja jest możliwa nawet przy podniesionym pojeździe i zwolnionych kołach.

Całkowity brak konieczności kalibracji urządzenia dzięki zastosowaniu aż 5-ciu nowoczesnych kamer, które wykonują autokalibrację w czasie rzeczywistym. Umożliwia to m.in. na zastosowanie kolumn mobilnych, a po zakończeniu pracy kolumny można przestawić w wygodne miejsce w serwisie.

Oprogramowanie posiada bazę danych niemalże wszystkich pojazdów, a rozbudowany interfejs oferuje sporo zaawansowanych opcji jednocześniej zachowując maksymalną łatwość obsługi.

37900 cena netto, możliwy leasing
jak kupic?

Dlaczego wybrać urządzenie do geometrii FCAR FD505 5D?

  • FCAR FD505Najnowocześniejsza technologia na rynku
  • FCAR FD505Całkowity brak konieczności kalibracji
  • FCAR FD505Możliwość pracy na każdym rodzaju podnośnika
  • FCAR FD505Minimalne gabaryty kolumn do oszczędza miejsce w serwisie
  • FCAR FD505Brak dużej szafy sterującej do dodaktowo oszczędza miejsce w serwisie
  • FCAR FD505Możliwość zastosowania mobilnych kolumn co jeszcze bardziej oszczędza miejsce w serwisie
  • FCAR FD505Niesamowicie prosta obsługa umożliwiająca profesjonalną regulację kół nawet przez nowicjusza
  • FCAR FD505Obsługa przez niesamowicie szybki i poręczny komputer-tablet FCAR o przekątnej 10,1cala
  • FCAR FD505Niesamowicie prosta możliwość duplikowania ekranu na dowolnym urządzeniu TV, tablet, monitor
  • FCAR FD505ULTRA Innowacyjna technologia FCAR zapewniająca maksymalną precyzję i prostotę obsługi

Montaż

Niezwykle kompaktowe wymiary urządzenia FCAR FD505 5D umożliwiają na jego zastosowanie w serwisach, które do tej pory nie mogły wykonywać usług pomiaru i regulacji kół. ULTRA nowoczesna technologia FCAR umożliwia na jego zastosowanie również na stanowiskach przejezdnych! To samo dotyczy współpracy z podnośnikiem dwukolumnowym. Pomiar i regulacja może odbywać się przy zwolnionych kołach na podniesionym pojeździe. Dodatkowo kolumny pomiarowe są mobilne przez co po zakończonej pracy można je przesunąć w wygodne miejsce.

Filozofia FCAR

Urządzenie FCAR FD505 5D powstało z myślą o nowoczesnej technologii. Urządzenie działa na zasadzie plug&play, czyli po zakupie zestawu, wystarczy do podłączyć do zasilania i FCAR FD505 jest gotowy do pracy. Niezależnie od stanowiska kolumny przestawiamy w wybrane miejsce i pomiar jest już możliwy. Po zakończeniu pracy wystarczy wyłączyć sprzęt i przewieźć w dowolne miejsce. To wszystko jest proste, precyzjne i ULTRA nowoczesne!

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ