menu
FCAR FTP-100

FCAR FTP-100

Przystawka do obsługi czujników TPMS wraz z kompletem czujników FCAR

Przystawka FCAR FTP-100 to bezprzewodowe urządzenie współpracujące z testerami FCAR oraz smartphonami z systemem Android* i IOS*, służące do kompleksowej obsługi czujników TPMS. Odczyt praktycznie wszystkich czujników ciśnienia, kopiowanie, automatyczne tworzenie ID oraz programowanie czujników FCAR.

Urządzenie FTP-100 oferowane jest w zestawie z 4 czujnikami FCAR TPMS obsługującymi częstotliwości europejskie i amerykańskie!

990 cena netto
jak kupic?

Przystawka FCAR FTP-100

Oprogramowanie w języku polskim dostępne jest zarówno dla posiadaczy testerów diagnostycznych FCAR, jak i z pozycji smartphona. Wśród funkcji dotyczących obłsugi TPMS możemy wyróżnić aktywację nowych czujników FCAR, odczyt czujników TPMS częstotliwości amerykańskich i europejskich, kopiowanie ID z istniejących czujników, instrukcje i funkcje dotyczące przyuczenia nowych ID do sterownika w pojeździe.

Diagnostyka FCAR POLSKA Każdy szczegół ma znaczenie

Posiadając urządzenie FCAR możesz liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne serwisu FCAR. Ilustrowane instrukcje obsługi dostępne bezpośrednio na urządzeniu jak i w wersji papierowej. Najlepsze pokrycie języka polskiego oraz wsparcie telefoniczne czyni urządzenia FCAR bezkonkurencyjnymi w swojej klasie. Zdalne połączenie z pomocą techniczną bezpośrednio z pozycji urządzenia.

Urządzenia FCAR to mądry wybór dla Ciebie i Twojego Serwisu.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ