menu
FCAR MObile OBD

FCAR Mobile OBD

Tester OBD z funkcją kasowanie inspekcji serwisowej współpracujący z Twoim telefonem

Tester FCAR FOBD to niewielki i szybki skaner umożliwiający podstawową diagnostykę OBD praktycznie każdego pojazdu wraz z dostępem do funkcji serwisowej związanej z okresową obsługą kasowania inspekcji olejowych. Oprogramowanie kompatybilne jest zarówno z systemami Android jak i IOS.

290 cena netto
jak kupic?

Tester FCAR FOBD

Model testera FCAR FOBD to urządzenie, które bez wątpienia przyda się w każdym serwisie samochodowym, ale i nie tylko. Tester działa bez ograniczeń licencyjnych i abonamentowych co oznacza, że oprogramowanie można instalować na dowolnej liczbie smartphonów oraz stale je aktualizować. Diagnostyka OBD wszystkich samochodów wyposażonych w protokół EOBD oraz dostęp do funkcji resetów olejowych i nie tylko.

Tester FCAR FOBD coś co Ci się przyda

Zarówno pracownicy serwisów samochodowych jak i prywatni kierowcy mogą korzystać z funkcji FOBD m.in. szybkiego i intuicyjnego dostępu do kasowania inspekcji serwisowych. Tester umożliwia również odczyt kodów błędów DTC związanych z kontrolką MIL „Check Engine”, przegląd parametrów pracy OBD. Oprogramowanie przystawki OBD dostępne jest w języku angielskim.

Diagnostyka FCAR POLSKA

Wybierając urządzenie FCAR możesz liczyć na wsparcie na najwyższym poziomie. W przypadku skanera FCAR Mobile OBD zapewniamy m.in. 12 miesięczną gwarancję oraz bezpłatny dostęp do aktualizacji na cały okres użytkowania testera. Jeżeli posiadasz pytania dotyczące naszych urządzeń, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą. Czekamy na Twój kontakt.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ