menu
FCAR Mobile VAG
aktualizacja 2 lata w cenie

FCAR Mobile VAG

Specjalista do grupy VAG współpracujący z Twoim telefonem

Tester FCAR VAG to niewielki i szybki skaner umożliwiający zaawansowaną diagnostykę pojazdów z grupy VAG, tj. AUDI, SKODA, SEAT i VOLKSWAGEN wliczając kodowania sterowników bezpośrednio z pozycji Twojego telefonu. Oprogramowanie kompatybilne jest zarówno z systemami Android jak i IOS.

690 cena netto
jak kupic?

Tester diagnostyczny FCAR FVAG

Model testera FCAR FVAG pomimo niewielkich rozmiarów oferuje użytkownikom bardzo zaawansowane funkcje w diagnostyce pojazdów VAG. Odczyt i kasowanie kodów błędów, podgląd w parametry pracy, aktywacje, ustawienia podstawowe, adaptacje i kodowania sterowników. Dodatkowo aplikacja wspiera bibliotekę kodów DTC w tym opisy i przyczyny błędu oraz wykaz najpopularniejszych usterek.

Tester FCAR FVAG OBD to więcej niż myślisz

Kompaktowy rozmiar przystawki FCAR nie powinien przesłaniać jego zaawansowanych możliwości. Większość spotykanych na rynku urządzeń OBD umożliwia bowiem wyłącznie podstawową diagnostykę związaną z protokołem EOBD i usterkami dotyczącymi emisji spalin. Bardziej rozbudowane urządzenia posiadają możliwość komunikacji z większą ilością sterowników, jednak ilość funkcji jest w nich mocno ograniczona. FCAR FVAG nie tylko pozwala na automatyczne skanowanie praktycznie wszystkich sterowników w pojeździe VAG, ale również możliwości diagnostyczne w wybranym sterowniku oferują szereg zaawansowanych funkcji, w tym kodowania włącznie.

Diagnostyka FCAR POLSKA

Wybierając urządzenie FCAR możesz liczyć na wsparcie na najwyższym poziomie. W przypadku skanera FCAR FVAG zapewniamy m.in. 12 miesięczną gwarancję oraz bezpłatny dostęp do aktualizacji na cały okres użytkowania testera. Jeżeli posiadasz pytania dotyczące naszych urządzeń, nasi specjaliści chętnie na nie odpowiedzą. Czekamy na Twój kontakt.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ