menu

WYGODNE METODY FINANSOWANIA

Zakup wybranego modelu testera FCAR możliwy jest również w formie finansowania. W tym przypadku udostępniamy klientom kilka ciekawych rozwiązań, tak aby można było wybrać najwygodniejszą dla siebie metodę.

Testery FCAR możliwości

LEASING OPERACYJNY

Najpopularniejsza i dla wielu najwygodniejsza metoda finansowania. Jako FCAR zapewniamy preferowany leasing FCAR, gdzie w zależności od parametrów finansowania całkowita kwota leasingu może wynieść zaledwie 103%.

Przykład: Warsztat samochodowy FCAR_SPEC zainteresowany jest zakupem testera FCAR F7S w kwocie 7900zł netto. Zamiast płacić całą kwotę jednorazowo, warsztat zdecydował się na 3letnie finasowanie. W tym przypadku uzgodniono opłatę wstępną liczoną jako pierwsza rata w wysokości 20% wartości czyli 1580zł netto. Wysokość miesięcznej raty przez kolejne 3 lata będzie wynosić zaledwie 190zł netto. Do pełnej spłaty i przejęcia przedmiotu leasingu przez warsztat pozostanie jeszcze wykup w wysokości zaledwie 1zł. Sumując wszystkie opłaty całkowita kwota leasingu mogła wynieść zaledwie 103% czyli 8137złotych.

Ten rodzaj finansowania jest atrakcyjny ponieważ:
- znając wysokość miesięcznej raty bardzo łatwo można oszacować swoje możliwości. Posiadanie najbardziej zaawansowanego testera do diagnostyki praktycznie wszystkich pojazdów to w przeliczeniu koszt zaledwie 6zlotych dziennie.
- wysokość miesięcznej raty może zostać w całości uznana jako miesięczny koszt serwisu. Dlatego do poprawnych obliczeń zamiast 190zł powinniśmy uwzględnić kwotę pomniejszoną o podatek dochodowy, czyli 154zł
- leasing umożliwia również przedłużenie gwarancji na cały okres finansowania

Kalkulacja poglądowa - Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC

Testery FCAR możliwości

HURTOWNIA MOTORYZACYJNA

Jeżeli zdarza Ci się systematycznie zamawiać części samochodowe i współpracować z ulubioną hurtownią motoryzacyjną, być może właśnie ta forma finansowania będzie dla Ciebie najlepsza. W ten sposób spłata miesięcznej raty za urządzenie będzie realizowana w formie zakupu nowych części. Jeżeli zdarza Ci się stale współpracować z ulubionym dystrybutorem, może okazać się że wybrany tester możesz otrzymać robiąc wyłącznie to co do tej pory, czyli naprawiać pojazdy.

Przykład: Warsztat samochodowy FCAR_SPEC zauważył, że przez ostatnie lata stale wykonuje określony obrót na częściach samochodowych. Umowa z Hurtownią zakłada, że warsztat zadeklaruje przez wybrany okres finansowania dokonywanie comiesięcznych zakupów części samochodowych na daną kwotę, a w zamian Hurtownia będzie finansować jego urządzenie. Ten sposób finansowania jest wygodny dla obydwu stron. Hurtownia może w bezpieczniejszy sposób tworzyć prognozy magazynowe, co wpływa również na dostępność części dla warsztatu, a zakup urządzenia stanowi również koszt hurtowni. Dlatego zakupy w ramach umowy z dystrybutorem części samochodowych są często najtańsze i najprostsze.

Ten rodzaj finansowania jest atrakcyjny ponieważ:
- warsztat, który dokonuje comiesięcznych zakupów części samochodowych na daną kwotę może otrzymać urządzenie praktycznie bez konieczności dodatkowych opłat, ponieważ zostanie ono spłacone w formie kolejnych zakupów
- ten sposób finansowania pozwala warsztatom na stały rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Hurtownie oprócz części samochodowych oferują również dostęp do informacji, szkolenia oraz najlepszą formę wsparcia na co dzień jaką stanowią ludzie.

Kalkulacja poglądowa - Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC

Testery FCAR możliwości

SYSTEM RATALNY

W przypadku mniejszych serwisów ale nie tylko, może okazać się że najlepszych finansowaniem będzie system ratalny. W ten sposób preferowana oferta kredytowa sfinansuje zakup urządzenia rozkładając całkowitą kwotę urządzenia na raty. Płatność w ratach jest podobnie jak w przypadku leasingu prostą formą określenia swoich możliwości finansowych.

Przykład: Pan Kowalski zajmuje się naprawą pojazdów samochodowych jednak nie posiada dużego serwisu i nie zatrudnia wielu pracowników. Kowalski chciałby zaopatrzyć się w dobry i wszechstronny tester diagnostyczny ze wsparciem w języku polskim, jednak niekoniecznie stać go na zakup w wysokości kilku tysięcy złotych. Wybierając system ratalny najwyższy model testera FCAR F7S może stać się własnością Pana Kowalskiego przy miesięcznej racie w wysokości 240złotych brutto płatnej przez 4 lata. Wybierając tester F6 PLUS z 2 letnią aktualizacją Kowalski będzie płacić jeszcze mniej bo niecałe 150złotych brutto miesięcznie.

Ten rodzaj finansowania jest atrakcyjny ponieważ:
- pozwala prosto obliczyć miesięczny koszt i ocenić możliwości finansowe
- umożliwia mechanikom na znaczną rozbudowę poziomu świadczonych usług napraw
samochodowych bez konieczności posiadania kapitału

Kalkulacja poglądowa - Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 KC

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ