menu

Przewaga testerów FCAR

Urządzenia FCAR gwarantują najwyższy poziom pokrycia diagnostycznego wszystkich marek pojazdów samochodowych. Możliwości testerów w zależności od modelu oferują funkcjonalność na poziomie zbliżonym do urządzeń OE z funkcjami online oraz Pass-Thru włącznie. Warto zaznaczyć, że w swojej klasie testerów diagnostycznych, oprogramowanie FCAR zapewnia najwyższy poziom wsparcia języka polskiego, a tłumaczenia wykonywane są przez profesjonalistów na poziomie języka technicznego.

Testery FCAR możliwości

Możliwości diagnostyczne

Automatyczne rozpoznanie numeru VIN i danych pojazdu, automatyczne skanowanie wszystkich sterowników oraz zaawansowane funkcje serwisowe, w tym kodowania, programowania i aktualizacje sterowników to tylko wybrane funkcje testerów FCAR. Jeżeli posiadasz specyficzne pytania dotyczące możliwości w danej marce pojazdu, możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Wystarczy skontaktować się z naszym serwisem technicznym za pomocą adresu mailowego lub telefonicznie. Jesteśmy to Twojej dyspozycji.

Testery FCAR możliwości

FCAR Polska

Jako wyłączny polski dystrybutor FCAR dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom jakości obsługi. Specjalnie dla polskich klientów do testerów FCAR dokładamy m.in. ilustrowaną instrukcję obsługi z opisem zaawansowanych funkcji w języku polskim, diagnostykę pojazdów IVECO bezpłatnie w ramach licencji pojazdów osobowych, dodatkową kartę pamięci, aby bezproblemowo pomieścić wszystkie aktualizacje przez najbliższe lata oraz pełne wsparcie telefoniczne.

Testery FCAR możliwości

Uniwersalność i dodatki

Oprogramowanie FCAR w zależności od licencji umożliwia diagnostykę pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych, ciężkich silników DIESEL oraz maszyn rolniczych co w sumie daje ponad 200 marek pojazdów z całego świata. Wszystkie urządzenia działają bez wymaganego abonamentu co oznacza, że w żaden sposób się nie blokują. Dodatkowo jako polski dystrybutor to wszystkich urządzeń w standardzie dajemy 2 LATA AKTUALIZACJI.

Gdzie zakupić testery FCAR?

Fcar Polska Centrala :

Hurtownia Motoryzacyjna AutoPartner :

AutoPartner Fcar

Oficjalny dystrybutor FCAR w Polsce

Witamy na oficjalnej stronie dystrybutora urządzeń diagnostycznych FCAR. Jako polski przedstawiciel FCAR dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najwyższy poziom usług. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w tym doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia, szkolenia z obsługi testera, zaawansowane szkolenia techniczne w tym programowania Pass-Thru, kalibracje ADAS i inne. Oferowane produkty zostały dostosowane do polskiego rynku m.in. przez dodatkowe akcesoria, instrukcje oraz materiałów szkoleniowe

Wsparcie posprzedażne pomaga klientom w rozwiązywaniu codziennych problemów a oprogramowanie testerów zostało rozbudowane o szereg funkcji umożliwiających realizację tego zadania. Wysoka jakość to również szeroki wachlarz możliwości przetestowania sprzętu oraz dostępność różnych form finansowania. Nasi przedstawiciele starają się być dla Was dostępni na terytorium całego kraju. Wszystkie oferowane urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami. Pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Testery diagnostyczne

Testery FCAR oferują możliwości diagnostyczne na poziomie zbliżonym do urządzeń OE. Odczyt błędów DTC, Przegląd parametrów, Adaptacje i programowania komponentów, kodowania i wymiany sterowników to tylko niektóre funkcje testerów FCAR. Najwyższy poziom pokrycia gwarantuje bezproblemową łączność z praktycznie każdym pojazdem niezależnie od marki. Cotygodniowe aktualizacje pomagają w diagnozie najnowszych pojazdów oraz umożliwiają szybką realizację indywidualnych łatek, tworzonych na podstawie przesyłanych przez klientów zgłoszeń

FCAR Polska stara się również zapewnić najwyższy poziom tłumaczeń oprogramowania na język polski techniczny. Oprócz standardowej licencji pojazdów osobowych i dostawczych oferujemy również uniwersalny dostęp do diagnozy pojazdów ciężarowych, maszyn budowlanych, autobusów, ciągników rolniczych oraz ciężkich silników DIESLA. Model S PRO posiada również dostęp do programowań i aktualizacji Pass-Thru. Jeżeli posiadasz konkretne pytania dotyczące oferowanych funkcji, nasi technicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. Polityka Prywatności ZAMKNIJ